15мл 30мл 50мл Козметичко паковање Ецо Фриендли ПП пластична боца са пумпицом без ваздуха

Кратак опис:

Пумпа без ваздуха 15мл 30мл 50мл ОЕМ Прилагођена пластична флаша за козметичко паковање


  • Тип: Флаша без ваздуха
  • Број модела: ТА02
  • Капацитет: 15мл, 30мл, 50мл
  • Услуге: ОЕМ, ОДМ
  • Марка: Топфеелпацк
  • Употреба: Козметичко паковање

Детаљ производа

Ознаке производа

15мл 30мл 50мл Козметичко паковање Еколошки ПП пластика Флаша са пумпом без ваздуха

1. Спецификације

Флаша са пумпом без ваздуха, 100% сировина, ИСО9001, СГС, ГМП радионица, Било која боја, украси, Бесплатни узорци

2. Употреба производа: Нега коже, Средство за чишћење лица, Тоник, Лосион, Крема, ББ крема, Течни темељ, Есенција, Серум

3Величина производа и материјал:

Ставка

Капацитет (мл)

Висина (мм)

Пречник (мм)

Материјал

ТА02

15

93

38.5

ЦАП: АС

ПУМПА: ПП

КУТИЈА: ПП

Клип: ПЕ

БАЗА: ПП

ТА02

30

108

38.5

ТА02

50

132

38.5

4Производ Компоненте: Капа, пумпа, флаша, клип, база

5. Необвезна декорација: Покривање, Спраи-паинтинг, Алуминиум Цовер, Хот Стампинг, Ситотисак, Термички трансфер

TA02 Airless Pump Bottle


  • Претходна:
  • Следећи:

  • Овде напишите своју поруку и пошаљите нам је